Transportlīdzekļu utilizācija

Mēs nodrošinām nolietoto transportlīdzekļu utilizāciju, likvidācijas sertifikāta noformēšanu un transportlīdzekļa noņemšanu no uzskaites CSDD.

Automašīnu pieņemšana utilizācijai un norakstīšana

Vai vēlaties ātri un bez problēmām atbrīvoties no sava automobiļa? Zvaniet mums, un mēs paņemsim jūsu automašīnu jūsu pieprasījuma dienā un samaksāsim jums naudu par metāllūžņiem! Mēs pārstrādājam jebkura daudzuma, stāvokļa un izlaiduma gada automašīnas. Mēs ne tikai pieņemam automašīnas saskaņā ar nodošanas metāllūžņos programmu, bet arī izmaksājam kompensāciju par automašīnu nodošanu metāllūžņos.
Mēs pieņemsim automašīnu, kuru vēlaties nodot metāllūžņos, pat izjauktā stāvoklī, tostarp pēc avārijas. Mēs pieņemam metāllūžņos automašīnas bez durvīm, motora pārsega, jumta, logiem, sēdekļiem, stūres rata un jebkādām piekares daļām.
Mes parūpēsimies par to, ka tiks veikta automašīnas norakstīšana CSDD reģistrā, un izsniegs likvidācijas sertifikātu, kas apliecina šo faktu. Kad veikta transportlīdzekļa norakstīšana, vairs nebūs jāuztraucas par vieglo transportlīdzekļu nodokļa vai transportlīdzekļa ekspluatācijas nodokļa maksāšanu.

Pieņemsim auto utilizācijai

Norakstīsim CSDD reģistrā

Maksājums tajā pašā dienā 


Pasūtiet pa bezmaksas tālruni

80000515

Citi pakalpojumi