Alumīnija sakausējumi

Kompānija ir uzkrājusi ievērojamu pieredzi alumīnija sakausējumu ražošanas jomā. Mēs pilnveidojam gan savas iekārtas, gan arī kausēšanas tehnoloģiju. Mēs pastāvīgi sekojam visiem jaunumiem metāla lūžņu pārstrādes tehnoloģijās
KOPŠ
2004
ISO
14001
OHSAS
18001
ISO
9001
ALL RECYCLING

MĒS PILNVEIDOJAM GAN SAVAS IEKĀRTAS, GAN ARĪ KAUSĒŠANAS TEHNOLOĢIJU

Produkcija

Lielgabarīta un mazgabarīta alumīnija stieņi

Pamatprodukcija

Otrreizējās pārstrādes alumīnijs

Forma

Nošķelta piramīda ar taisnstūri pamatā

Iepakojums

Pakās ar tērauda vai plastikāta lentu

Tehnoloģija

Mēs pilnveidojam gan savas iekārtas, gan arī kausēšanas tehnoloģiju. Mēs pastāvīgi sekojam visiem jaunumiem metāla lūžņu pārstrādes tehnoloģijās.

Kompānija ir uzkrājusi ievērojamu pieredzi alumīnija sakausējumu ražošanas jomā. Mēs pilnveidojam gan savas iekārtas, gan arī kausēšanas tehnoloģiju. Mēs pastāvīgi sekojam visiem jaunumiem metāla lūžņu pārstrādes tehnoloģijās.
Izgatavojot otrreizējos alumīnija sakausējumu lietņus, kompānija precīzi ievēro starptautiskajā standartā norādīto sakausējuma specifikāciju. Mēs izgatavojam arī nestandarta specifikāciju sakausējumus atbilstoši klientu individuālajām vajadzībām.
Alumīnija lūžņi tiek kausēti reflektora krāsnīs. Turpinoties metāla kausēšanas procesam, lavas ķīmiskais sastāvs tiek analizēts un koriģēts ar dažādu piedevu palīdzību: silīciju, potašu (AlF3), mangāna (Mn), dzelzs (Fe), niķeļa (Ni), titāna (Ti) tabletēm, u.t.t.
Lava tiek daudzkārtīgi samaisīta un atgāzēta.
Sakausējuma paraugi tiek analizēti spektroanalītiskajā laboratorijā SPECTROMAXx
Katra atsevišķā lējuma sastāvs tiek atspoguļots Kvalitātes sertifikātā, kas tiek iesniegts Pasūtītājam. Lai saņēmējam atvieglotu mūsu produkcijas ķīmiskā sastāva kontroles veikšanu, katrs lējums (grupa) tiek apgādāts ar gatavu «sēņveida» paraugu. Otrais parauga eksemplārs tiek uzglabāts mūsu laboratorijā, lai būtu iespējams nodrošināt neatkarīgas ekspertīzes veikšanu gadījumā, ja klients iesniedz pretenziju.
Veicot ķīmiskā sastāva kontroli, kompānijas speciālisti vienmēr veic gatavās produkcijas vizuālo apskati.
Pēc izgatavošanas lietņi tiek dzesēti, pēc tam iesaiņoti pakās. Katras pakas svars un izmēri tiek rūpīgi noteikti, norādot mērīšanas datus Iepakošanas sertifikātā. Saražotie lietņi tiek uzglabāti speciāli aprīkotā sausā noliktavā, kas ļauj pasargāt gatavo produkciju no oksidēšanās un pieputēšanas.

Ķīmiskais sastāvs

Si līdz 14,5; Fe līdz 1,8; Cu līdz 4,5; Mn līdz 0,65; Mg līdz 0,65; Cr līdz 0,15; Ni līdz 0,65; Zn līdz 1,2; Pb līdz 0,45; Sn līdz 0,25; Ti līdz 0,25; Al - pārējais

Sadarbība ar Eiropas vadošajiem alumīnija detaļu izgatavotājiem prasa stingri ievērot starptautiskos kvalitātes standartus. Šī iemesla dēļ uzņēmums ir ieviesis un pastāvīgi uztur integrētu kvalitātes kontroles sistēmu: kopš 2004. gada mēs seam sertificēti atbilstoši standartiem ISO 9001 un OHSAS 18001, bet 2009. gadā tika pievienots standarts ISO 14001. Tas apliecina, ka uzņēmums rūpējas ne tikai par produkcijas kvalitāti, bet arī par nekaitīgiem darba apstākļiem un vides aizsardzību.

Citi pakalpojumi